Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka Abonelik

Kasalarımızda tüm dünyayı değiştirecek fikirleri sizin için saklasak bile, içeriklerimiz size ulaşmıyorsa dünyayı değiştirmeye başlayamazsınız. Hem kendinize hem de dünyaya bir iyilik yapmak istiyorsanız, dünyanın ilk fikir bankasına abone olarak yola koyulmak için gerekli olan ilk adımı atabilir ve tüm fırsatlardan önce siz yararlanabilirsiniz.

Siz Hala Fikir Banka Abonesi Değil Misiniz?

FikirBanka içerik bültenine abone olmanız için birçok neden ve abonelikle size kavuşmayı bekleyen fikirler var. Bültenimize abone olmanız için imzanıza ihtiyaç duymuyoruz ve taahhüt vermenizi istemiyoruz. Sadece adınız ve mail adresiniz bizim için yeterli. Biraz ileri gidip bu sefer rolleri de değişiyoruz. Banka olarak taahhüdü biz veriyor ve size içerik bültenimiz dışında istemediğiniz postalar göndermeyeceğimizin sözünü veriyoruz.

Neden Fikir Banka Abonesi Olayım Ki?

  • Çıtır Çıtır İçerikler & Taze Fikirler: Abonelik bültenimiz, güncel olarak yayınlanan yeni içeriklerimizi barındırıyor. Fikir Banka aboneliği ile, fikir kasasına giren her fikirden ilk sizi haberdar ediyoruz.
  • Çok Çalışıyoruz ve Heyecanlıyız: Sunduğumuz servisleri iyileştirmek ve fikirlere yaraşır bir banka olmak için durmadan çalışıyoruz. Bunları size duyurmaktan da heyecan duyacağız. Hevesimizi kursağımızda bırakmak istemezsin değil mi?
  • Kampanyalardan Haberdar Ediyoruz: Kuru kuruya aboneliğin işe yaramayacağını biliyoruz. Sürekli “Fikir Kampanyaları” düzenliyor ve çekiliş sayfamızı takip etmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan tüm detayları size ulaştırıyoruz.
  • Fırsatları Ayağınıza Getiriyoruz: Ürettiğimize veya elde ettiğimiz özel fırsatları ilk önce abonelerimize ulaştırıp, bizi daha iyi tanıyan kişilere öncelik veriyoruz.

Sosyal Medya Kazan, Fikir Banka Kepçe!

FikirBanka’yı olabildiğince çok platform üzerinden kolayca bulup takip etmenizi istiyoruz. Başta Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve Linkedin olmak üzere tüm popüler sosyal ağ sitelerinden fikir bankamızı takip ederek güncel fikirler ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Tüm sosyal medya hesaplarımıza burada yer vermek isterdik ama o kadar çoklar ki, sayfanın aşağı doğru uzayıp gideceğinden korkuyoruz. İyisi mi 50’nin üzerinde olan sosyal banka şubelerimize ulaşabilmeniz için hazırladığımız sosyal sayfamıza bir göz atın.

Cebinizdeki Fikir Bankası

FikirBanka’yı her an cebinizde taşıyın diye IOS, Android ve Windows Phone ve Huawei cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamalar tasarlamak üzereyiz. Uygulamalarımıza ilgili uygulama mağazalarından erişebileceğiniz gibi, mobil sayfamızdan da kolayca indirme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Cebinizde fikir taşımanıza yardımcı olan bir uygulama daha var mı?