Fikir veren girişimcilik bankası

Basında FikirBanka

FikirBanka için her şey bir fikirle başladı. Daha sonra iyi bir fikre sahip olmanın, ancak çok sayıda fikre sahip olmakla gerçeğe dönüşebileceğini fark ettik. Böylece hem ülkemizin hem de dünyanın ilk ve tek fikir bankası projesi ortaya çıktı. Birçok başarılı çalışmaya imza atmak ve insanlara ihtiyacı olanı sunmak için buradayız. İş fikirlerinin savunucusu olarak, basının bu alandaki gücüne ve özgürlüğüne yürekten inanıyoruz.

Şu an FikirBanka tek ve evrensel bir şubeye sahip. Basına yansıyan yüzümüz ve ofisimizin duvarları oldukça yeni. Bu sayfanın ilelebet boş kalacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bankamızın duvarlarındaki boya kokusu diner dinmez, basına FikirBanka hakkında yansıyan tüm haberleri, FikirBanka’nın yerel ve ulusal haber kaynakları üzerinde paylaşılan tüm içerikleri bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Basına dünyanın ilk ve tek fikir bankası hakkında yansıyanlar şimdilik bu kadar. Bu sayfayı daha sık ziyaret ederek, FikirBanka’nın basına yansıyan yüzünden ve yine FikirBanka’nın basında yankı bulan fikir yazılarından haberdar olabilirsiniz…