Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka’ya Ulaşın

FikirBanka’ya ulaşmak da en az FikirBanka ile fikre ulaşmak kadar kolaydır. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan fikirbanka.com.net veya .org adreslerine giriş yaparak bize 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Yine de bu sayfayı görüntülediğinize göre, gözleriniz FikirBanka‘ya erişebileceğiniz internet şubesi dışında bir adres veya bilgiyi arıyor olabilir. Merak etmeyin, Türkiye ve tüm dünyanın ilk fikir bankasına klasik müzik melodileri dinlemeden de erişebileceğiniz bir çok yol var. Mesela neler mi?

Adres

Tüm fikir ihtiyaçlarını karşılamak için her an her saniye erişebileceğiniz bir teknolojiyi yani interneti kullanıyoruz. İnternet dışında FikirBanka’ya erişmek isterseniz, aşağıdaki adresi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yıldız Mah. 235 Sok. Erhan Apt. No:4 K:3 D:8 – 07050 Muratpaşa/Antalya (Yol Tarifi)

Telefon

Mozart‘ı en az sizin kadar biz de seviyoruz ama onu dinlemek isteyeceğiniz en son yerin bizim hatlarımız olacağının farkındayız. Müzikal yerine bize içten bir “Alo” demek isterseniz, aşağıdaki telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

+90 (850) 346 18 69

Sayfamız bitti ama bize ulaşacağınız yollar bitmedi. FikirBanka‘ya doğrudan mesajınızı ulaştırmak isterseniz, bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilir, daha pratik bir şekilde iletişime geçmek istiyorsanız, sosyal medya sayfamız üzerinden şubelerimize erişebilirsiniz.