Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka Çekiliş

Sabitlik ve durağanlığın fikirlere yaramayacağını biliyoruz. Bu nedenle FikirBanka olarak haftalık ve aylık dönemlerde takipçilerimizin dikkatini çekebilecek, sizlere faydalı olabilecek çekilişler düzenliyoruz. Böylece sadece sabit bir fikir deposu olmakla kalmıyor, kullanıcılarımıza fırsatlar sunmanın da heyecanını yaşıyoruz.

Çekilişlerimiz bazen kendi öz kaynaklarımızla, bazen de sponsorlarımız yardımıyla gerçekleşiyor. Bu sayfa üzerinde yer alan bilgileri ve talimatları takip ederek çekilişlere katılabilir, ilgili başlıklardan çekiliş şartlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aktif ve sona eren çekilişlerin kazananlarının isimlerine de erişebilirsiniz.

FikirBanka’nın Aktif Çekilişleri

Uuuups! Henüz aktif olan bir çekiliş bulunmuyor ve görünüşe bakılırsa buralar bomboş bir araziye benziyor. Yine de unutmayın, bu boş arazinin yanından her an otoban geçebilir ve arazinin değeri yüz katına çıkabilir. Bu sayfayı ve sosyal medya sayfamız üzerinde bulunan hesaplarımızı günlük takip ederek, bir kaplanın ceylanı beklediği gibi pusuya yatabilir, fırsat zamanı geldiğinde sana kolayca ulaşıp, kampanyaları ulaştırmamızı sağlayabilirsin…