Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka Hakkında

FikirBanka; Faizsiz ve masrafsız, sıra bekleme derdi olmadan kullanabileceğiniz dünyanın ilk fikir bankası olarak kuruldu. Sıradan bankaların aksine FikirBanka, para birimi olarak bilgiyi, faiz olarak yüksek kaliteyi, masraf olarak da yalnızca harcamak istediğiniz kadar zamanınızı kullanıyor. Dorebar Teknoloji Hizmetleri iştiraki olarak 9 Şubat 2017 tarihinde mesaisine başlayan dünyanın ilk fikir bankası, sürekli olarak yerel ve ulusal fikir piyasalarının nabzını tutup, fikirlere değer katarak kendi borsasını oluşturuyor.

FikirBanka’nın tüm şubeleri, “Fikir veren girişimcilik bankası!” sloganıyla bayilikler, network marketing, yatırım fikirleri, girişimcilik, satış ortaklığı veya ek iş fikirlerine ihtiyacı olan herkesi sıra numarası beklemeden ücretsiz hizmet almaya davet ediyor.

FikirBanka Olmak Kolay Değil

FikirBanka internet ekosisteminde bir ilki gerçekleştiriyor ve işi fikir olan tüm kullanıcılara hitap ediyor. Para birimimiz iş fikirleri olsa da sadece iş fikirleri konusu üzerine eğilmiyor, büyük bir kitleye (siz dahil) hitap ediyoruz. Amacımız, kullanıcılarımızla internetin en kaliteli içeriklerini ulaştırmak ve yıllar geçtikçe sektörün ilk ve tek fikir bankası olmayı başarmak. Bir banka nasıl ki parayı kullanarak tüm insanlara servis sunmayı başarıyorsa, FikirBanka da kendi para birimi olan fikirleri kullanarak tüm insanlara servis sunmayı planlıyor.

Oxford mezunu olup iş dünyasına atılmak isteyen taze girişimci Cenk beyden, taksici olup ek gelir elde etmek isteyen Vahit abiye, yatırım yapmak için yastığın altından daha iyi bir yer olduğunu düşünen Nevin teyzeden, yıllarca kendi işinin patronu olmanın hayalini kuran Yusuf amcaya varıncaya kadar FikirBanka, herkesin fikir bankası olmak istiyor.

Üstelik FikirBanka‘dan faydalanmak için paranızın yerine zamanınızın olması da yeterli…

Arkamızda Fikir Var

FikirBanka’nın arkasında mega bir şirket veya yayın kuruluşları (şimdilik) yok. Büyük bir fikir var ve biliyorsunuz ki; Fikirlere kurşun işlemez. Kurşun işlemeyen beyinlerle dolu harika ve kahve bağımlısı işkolik bir ekibimiz var. Wall Street kurtları gücündeki 22 kişilik ekibimiz sizler için; İş alanları, iş fikirleri, girişimcilik, network marketing, bayilik veren firmalar, bayilik fırsatları, inovasyon, ilgi uyandıran röportajlar, başarı öyküleri, satış ortaklığı, yatırım önerileri, ve kişisel gelişim başta olmak üzere en iyi içerikleri ulaştırmak için gece gündüz çalışıyor.

Her Fikre Bir Soru, Her Soruya Bir Cevap Lazım

Fikir bankası olmak kolay değil. Her fikre bir soru, her soruya bir cevap lazım. Haliyle buradaki bilgilerin hepsinin sizin ihtiyaçlarınızı karşılamasının pek mümkün olmayacağını düşündük. Kurşun geçirmeyen beyinlerimizi tanımak için künye, kafanızda yeni fikirler parıldıyor ise bülten, fikirlerinizin oluşturduğu soruya halen bir cevap bulamadıysanız, ekibimizin cevap bulması için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…