Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka İletişim

FikirBanka’ya iletişim için göndereceğiniz her fikir, görüş ve iletişim bilgileri sadece bankamızın güvenli veri kasalarında saklanacaktır. Ayrıca, verilerinizi asla üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşmayacağımızı garanti ediyoruz.

İletişimde Fikirleri Ayır Etmiyoruz

FikirBanka olarak en büyük farkımız, büyük küçük ayırt etmeden her fikre kulak vermek. Fikirleri dinliyor, fikirleri paylaşıyor ve fikirlere saygı duyuyoruz. Siz de bize herhangi bir konu hakkında fikir vermek istiyorsanız, bu sayfada yer alan iletişim formunu kullanabilir, hem bir fikre hem de size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sıra numarası almadan, klasik müzik dinlemek zorunda kalmadan bize göndereceğiniz tüm fikir ve görüşleri en kısa sürede inceleyip size geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bize Ne İçin Yazabilirsiniz?

  • Çalışmaya dahil olmak: Bir çok alanda fizibilite çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve sizlere servis ediyoruz. Bunların bir parçası olma talebiniz için bize yazabilirsiniz.
  • Görüş, istek veya öneri: Fikirlere önem veriyoruz. Dahası, bir fikrin ortaya çıkmasına neden olabilecek her görüşe değer veriyoruz. Siz de bir fikir sunabilir, fikir isteyebilir veya öneride bulunabilirsiniz.
  • Hak ihlali: İnanılması güç ama bankalar da hata yapabilir. Fikir depolarken tüm yasal haklara saygılı oluyor ve hak ihlalinin yaşanması durumunda sorunun jet hızıyla çözülmesi için seferber oluyoruz.
  • İmla hataları: Bir virgülü yanlış yere koymuş, soru işaretini kaçırmış ya da noktayı atlamış olabiliriz. Eğer siz de yardım ederseniz, hatalarımızı kolayca düzeltebiliriz.
  • Reklam ve sponsorluk: Bir çok farklı model ile reklamlarınızı en doğru kitleye eriştirebilir, sizin için en doğru reklam modelini üretebiliriz.