Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka Reklam

Bir fikir satmıyorsa iki nedeni vardır; Ya fikriniz yeterince parlak değildir, ya da doğru yerde reklam vermiyorsunuzdur. FikirBanka ilk ihtimali eleyen ve reklamını doğru yerde yayınlamak isteyen reklam verenlerin platformudur.

FikirBanka’nın reklam ortağı olarak ürün, hizmet ve fikirlerinizi pazarlayabilir, parlak fikirlerinizin reklamını doğru yerde yaparak, fikirlerinizi satan birer fikre dönüştürmenin yolculuğunu başlatabilirsiniz. Eğer bu yolculuk dikkatinizi çekmeyi başardıysa, kemerlerinizi bağlayıp FikirBanka ile reklam yolculuğuna geçebilirsiniz.

FikirBanka İle Reklam Yolculuğu

Reklam işinin doğru yapılması gerektiğine inanıyoruz. Yani reklamlarınız doğru fikirle, doğru kitleye, doğru platformda ve doğru şekilde servis edilmelidir. Eğer FikirBanka‘nın reklamlarınız için doğru platform olduğunu düşünüyorsanız, sizi reklam yolculuğunun ilk durağında ağırlayalım;

Birinci Durak: FikirBanka’nın Kullanıcı Kitlesi

FikirBanka, fikre ihtiyaç duyan ve fikirleri paylaşmayı seven kullanıcıların ortak adresidir. İş fikirleri, girişimcilik, network marketing, para kazanma, bayilikler, bayilik veren firmalar, iş fırsatları, ek işler ve yatırım önerileri gibi birçok konuya ilgi duyan internet kullanıcıları fikir bankamızın temel kullanıcı kitlesini oluşturmaktadır.

İkinci Durak: Neden FikirBanka?

  • Farklı reklam modelleriyle çalışmayı seviyoruz.
  • Reklam işinin bir fikir işi olduğunu biliyor, parlak beyinlerle çalışıyoruz.
  • Geri dönüşü yüksek ve ödemesi yormayan reklam modelleri sunuyoruz.
  • Reklamınız için sizin ihtiyaçlarınıza kulak veriyor, fikirleri değerlendiriyoruz.
  • Reklam işini doğru fikirle, doğru kitleye ve doğru şekilde servis etmesini biliyoruz.

Son Durak: Nereden Reklam Veriyorduk?

Eğer bir reklam verenseniz, reklam@fikirbanka.com e-posta adresimize ya da iletişim formumuz üzerinden size geri dönüş sağlayacağımız bilgilerinizle birlikte markanız, ürününüz veya sunduğunuz hizmet hakkında bize mesaj göndermeniz yeterlidir.

Mesajınızı gönderdikten sonra belirli aralıklarla e-posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Biliyorsunuz ki ekibimiz ışık hızında çalışıyor ve kısa bir süre içerisinde reklam verenlerimiz için hazırladığımız harika bir sunum dosyası gelen kutunuzda sizi bekliyor olacak…