Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka Sosyal

FikirBanka‘nın içeriklerini olabildiğince çok platformdan takip etmeniz ve takip işini çocuk oyuncağı haline getirmeniz için harika bir fikrimiz vardı. Sonra, içeriklerimizin sadece ana şubemiz olan internet sitemiz üzerinden değil, uçsuz bucaksız sosyal medya hesaplarından da takip edilebilir olması gerektiğini düşündük.

Hem, fikirlerin tek bir yerde kalması da olacak iş değildi. Biz de içeriklerimizin tümünü ve fazlasını anlık olarak havale yapacağımız aşağıdaki tabloda bulunan sosyal banka hesaplarımızı oluşturduk. Böylece internet sitemize girmenize bile gerek kalmadan, istediğiniz ve üyesi olduğunuz bir platformu kullanırken FikirBanka‘nın içeriklerinin size ulaşmasını sağlayacağız.

En belirgin olan ve muhtemelen çoğunuzun profili bulunan sosyal medya hesaplarımızı yukarıda sergiledik. Peki video içeriklerimiz hangi sosyal mecralarda bulunuyor bunları biliyor musunuz?

Tüm sosyal medya hesaplarımız bir yana, bizler için çok kullanışlı olan, fikirlerimizi ve sesimizi daha çabuk duyurabilmemiz adına bizi özel hissettiren hesaplarımızın hangileri olduğunu biliyor musunuz?

Hadi bakalım, şimdi de şirket profili olarak listelendiğimiz kuruluşlardaki profillerimize biraz göz atalım ne dersiniz?

Sosyal Hesaplarımız da Bir Banka!

Sosyal medya hesaplarımızı her yerde görmeye alıştığınız, geleneksel yayın yöntemleriyle kullanmıyoruz ve kullanmayacağız. FikirBanka‘nın sosyal medya hesaplarıyla size sadece kendi içeriklerimizi değil, bir fikrin sosyal bankasını sunmayı istiyoruz. FikirBanka’nın sosyal banka şubelerini takip ederken bazen bir iş fikrini havada kapabilir, bazen sıcak fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Paylaştığımız bir özlü söz sayesinde güne harika başlayabilir, öğlen martılara simit atarken yeni bir yatırım yolu keşfedebilirsiniz.

Zaten sosyal bir bankadan da bunlar beklenirdi öyle değil mi?