Fikir veren girişimcilik bankası

FikirBanka Yayın İlkeleri

FikirBanka, kullanıcılarına birçok alanda servis sunan dünyanın ilk ve tek fikir bankası olma niteliğini taşıyor. Kullanıcılarımız ve ziyaretçilerimize birçok alanda hizmet sunuyoruz ve sunduğumuz hizmetlerin büyük bir kısmı tüketilebilir içerikler üzerine temelleniyor. Bu nedenle kendi bildiğimiz doğrularla her zaman eleştirilebilir ve saygı duyulacağı düşünülen özgün yayın politikamızla çalışıyoruz.

Mesele Yayınlamak Değil, Fikir Sunmak

Ekip olarak kahvenin büyük birer bağımlısı, fikirlerin aşığı ve yüksek kalitenin hayranlarıyız. Daima kalitesi yüksek, doğal, etkileşime açık ve benzersiz içerikler için çalışıyoruz. İçeriklerimizin özgün bir dille ve imla kurallarına uygun olarak üretilmesine dikkat ediyoruz. Yayınlarımızı kullanıcılarımıza sunmadan önce en az iki defa politika kurallarımız açısından uygunluk testine sokuyoruz ve editör kadromuzun ekip liderlerinin onayından sonra yayına sunuyoruz.

Mesele Sadece Fikir Değil, Doğruyu da Sunmak

FikirBanka, okurlarına içeriklerini sunmadan önce içeriğin konusundan ve bilgilerin geçerliğinden emin olur. Amacımız hiçbir zaman tek başına ve çokça tık alan bir fikir atmak olmadı. Okurlarımızın FikirBanka içeriklerinden faydalandığında “Acaba bu içerikte yazılanlar doğru mu?” sorusunu kendisine sormaması için biz bu soruyu kaynaklarımıza defalarca soruyor, sağlamasını yapıyor ve sunduğumuz bilgilerin doğruluğundan emin oluyoruz.

İçeriklerimizin herhangi birinde sorun oluşması halinde veya yapılan geri dönüşlerde ışık hızında çalışıyoruz. Belirlenen sorun, bilgi eksikliği, yanlışlığı veya düzeltmeleri en kısa sürede sağlıyor, yazılarımızda yapılan güncellemelerden kullanıcılarımızı haberdar ediyoruz.

Mesele Doğru Fikirleri Doğru Şekilde Sunmak

FikirBanka içerikleri hazırlanırken; Kişi, kurum ve kuruluşların haklarına daima saygı gösteriyoruz. Irk, cinsiyet, yaş, engel siyasi görüş ve inanç gibi daha saymadığımız tüm değerlere saygı duyuyor, bunlardan ziyade fikirlere odaklanıyoruz. İnsanları birbirinden ayırmak için kullanılan sıfatlar yerine fikirlerin dünyayı daha iyi bir yer haline getireceğine inancımız tam.

İçeriklerimizi oluştururken fikirleri temsil ettiğimizi biliyoruz. Fikirler gibi tarafsızlığa inanıyoruz ve yaptığımız işi dosdoğru nesnel bakış açısıyla yapmaya çalışıyoruz. Fikirlerin çeşitliliğine inanıyor ve saygı çerçevesinde dürüst yayınlar sunuyoruz.

Bir de Ekibimiz Var!

Ekibimizdeki tüm çalışanlarımız insan haklarına saygılı, eleştirinin dozunu kahvesine attığı şekeri kadar iyi ayarlayabilen kalifiye elemanlardan oluşuyor. Tüm ekip üyelerimiz, yayınlarını meydana getirirken FikirBanka markasının düşüncesiyle hareket ediyor ve yazılarımızı tümüyle toplumun faydası için hazırlıyorlar.

Peki ya kim bunlar? Sizi şöyle künye sayfasına doğru alalım.

Buradaki yayın ilkelerimiz ile ilgili görüş, sorun veya eleştiride bulunmak isterseniz ya da öğrenmek istediğiniz ama yer vermediğimiz bir detay mevcutsa, bize destek@fikirbanka.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.